![](https://mlcmppomw2pi.i.optimole.com/w:928/h:342/q:eco/ig:avif/f:best/https://www.sinoptso.org.tr/wp-content/uploads/2020/05/girisimcilik-konferansina-yogun-ilgi-2.jpeg)
GİRİŞİMCİLİK KONFERANSINA YOĞUN İLGİ
- 1 Temmuz 2019
- 0
Odamız Konferans Salonunda Genç Girişimciler Kurulumuz Koordinasyonunda Yerel değerlerimizi nasıl ulusal ve uluslar arası markalara dönüştürebiliriz temalı Girişimcilik Konferansı düzenlendi. Konferansta Marka olmak ve Kurumsal iletişim hakkında; Prof. Dr. Aydın Ziya ÖZGÜR , Girişimcilikte Teknoloji Kullanımı hakkında; Dr. Öğr. Üyesi İlker KAYABAŞ ve son olarak Girişimcik ve Fikri Mülkiyet Hukuku hakkında; Av. Dr. Barış GÜNAYDIN sunumlarını gerçekleştirdiler.