![](https://mlcmppomw2pi.i.optimole.com/w:928/h:342/q:eco/ig:avif/f:best/https://www.sinoptso.org.tr/wp-content/uploads/2020/05/mart-ayi-meclis-toplantisi-yapildi-2.jpg)
MART AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI
- 8 Mart 2019
- 0
Oda Meclis Toplantımız, Meclis Başkanımız Erol DERİCİ Başkanlığında, 08/03/2019 Cuma günü saat 15:00’ te yapıldı. Toplantı açılışında 26 Şubat 2019 tarihinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon Sertifika Töreninde almış olduğumuz yeni “Akredite Oda” Belgemiz Odamız Personeli ile birlikte bir pasta kesilerek, Meclisimize takdim edildi.