![](https://mlcmppomw2pi.i.optimole.com/w:1440/h:1080/q:eco/ig:avif/f:best/https://www.sinoptso.org.tr/wp-content/uploads/2024/04/439098095_916551176936023_7479206949481617575_n.jpg)
Sanayi Bilgi Sistemi Eğitimi
- 22 Nisan 2024
- 0
Sanayi Bilgi Sistemi (SBS) Eğitim ve Tanıtım Toplantısına Genel Sekreterimiz Ümit Çamur , Genel Sekreter Yardımcımız Önder Ersoy, Muamelat Memurumuz Uğur Çağlayan ve Oda Eksperimiz Ahmet Soysal katıldı.
Sanayi Bilgi Sistemi (SBS) Eğitim ve Tanıtım Toplantısına Genel Sekreterimiz Ümit Çamur , Genel Sekreter Yardımcımız Önder Ersoy, Muamelat Memurumuz Uğur Çağlayan ve Oda Eksperimiz Ahmet Soysal katıldı.