![](https://mlcmppomw2pi.i.optimole.com/w:928/h:342/q:eco/ig:avif/f:best/https://www.sinoptso.org.tr/wp-content/uploads/2020/05/basvuru-oncesi-son-toplanti-2.jpg)
BAŞVURU ÖNCESİ SON TOPLANTI
- 28 Haziran 2019
- 0
Odamız Koordinasyonunda başvurusu yapılacak olan Sinop Ağaç Ürünleri Sektörü Uluslararası Rekabet Gücünün Arttırılması projesi için başvuru öncesi son toplantı yapıldı. Toplantıya projenin katılımcıları olan 7 firma temsilcisi ile Kuzka Koordinatörü Berkol ALEVLİ katıldı.
Toplantıda hedef Pazar çalışması, Yurtdışı firma ziyaretleri ve firmaların ne gibi ihtiyaçlarının olduğu görüşüldü. Projenin Önümüzdeki hafta içerisinde de başvurusunun tamamlanacağı belirtildi.