![](https://mlcmppomw2pi.i.optimole.com/w:928/h:342/q:eco/ig:avif/f:best/https://www.sinoptso.org.tr/wp-content/uploads/2020/06/sindef-ten-ziyaret-2.jpg)
SİNDEF’TEN ZİYARET
- 19 Eylül 2018
- 0
SİNDEF (SİNOP DERNEKLERİ FEDERASYONU) Genel Başkanı Engin KIRMIZIGÜL ve Yönetim Kurulu Üyesi Sıddık ÖZGENÇ Yönetim Kurulu Başkanımız Salim AKBAŞ’ ı ziyaret etti.
Ziyarette öncelikle Başkanımıza hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, 1 – 4 Kasım 2018 tarihlerinde İstanbul Yenikapı’da gerçekleştirecek oldukları “Sinop Tanıtım günleri” etkinliğine davet ettiler.